tel.: +48 22 425 40 00
kom.: +48 601 698 888
e-mail: info@avrent.pl

Interaktywne technologie eventowe

 

HUMAN JOYSTICK

 

MIND CONTROL

 

INTERAKTYWNA
PODŁOGA
IFLOOR

 

PIRAMIDA
HOLOGRAFICZNA

 

HOLO CUBE

 

HOLO CUBE XL

 

HOLO ROTOR 3D

 

WIRTUALNY
PREZENTER

 

STEROWANIE
GESTAMI

 

RZECZYWISTOŚĆ
WIRTUALNA

 

VIDEO
MAPPING 3D

 

APLIKACJE
INTERAKTYWNE

 

- Interaktywne

Zależy ci na wzroście sprzedaży produktów czy usług? Jeśli tak, to oferowane przez nas interaktywne technologie eventowe na pewno Ci w tym pomogą. Zobacz jak wiele możesz zrobić na stoisku targowym, podczas eventu, na konferencji. Oferujemy wypożyczenie sprzętu multimedialnego dla każdego:

Human Joytick - czyli interaktywna gra kinowa to hit ostatnich lat. Pozwala na interakcję z uczestnikami konferencji czy koncertu. Nadaje się do sal kinowych i także mniejszych sal konferencyjnych. Sterowanie gestami sprawia, że event już nigdy nie będzie nudny.

technologie

Piramida holograficzna - niezwykle efektowne i nowoczene przedstawienie produktu w formie holograficznego obrazu 3D. Żaden uczestnik eventu nie przejdzie obojętnie obok piramidy holograficznej. Hologram 3D może dotyczyć postaci lub przedmiotu. To doskonałe rozwiązanie na event. 

Interaktywna podłoga iFloor - pozwala na ciekawe i niepowtarzalne zaprezentowanie oferty na ... podłodze. Interaktywna podłoga pozwala wykorzystać nie doceniany jak dotąd element każdego pomieszczenia - podłogę. Podłogi regujące na ruch to doskonałe rozwiązanie na targi.

eventowe -

Wirtualny prezenter - to projekcja na specjalnie przygotowanej powierzchni, wcześniej nagranego i sformatowanego filmu. Uzyskujemy złudzenie realnie istniejącej osoby. Wirtualny prezenter / wirtualna asystentka to idealne rozwiązanie do sklepu, biura czy salonu sprzedaży, jak również na targi, konferencje i  inne eventy.

Video Mapping 3D - pozwala nanieść animacje na dowolne budynki i duże obiekty tworząc tym samym niepowtarzalne widowisko multimedialne. Projekcje holograficzne na budynkach cieszą się coraz większą popularnością.