tel.: +48 22 425 40 00
kom.: +48 601 698 888
e-mail: info@avrent.pl

O FIRMIE

Witamy w AVRENT – profesjonalnej wypożyczalni sprzętu audio-video.

 

Jesteśmy ekspertami w branży – wynajmujemy i dostarczamy sprzęt oraz kompleksowe rozwiązania audio video.

Na polskim rynku działamy od 2004 roku i od tego czasu wykonaliśmy z sukcesem ponad 1800 realizacji podczas rożnego rodzaju eventów w całym kraju. Sprzęt audio video z naszej wypożyczalni uświetnił dziesiątki konferencji, szkoleń, targów, spotkań biznesowych, imprez promocyjnych, koncertów i eventów plenerowych w Warszawie oraz w wielu innych miastach w Polsce.

 

W wypożyczalni AVRENT mamy do Twojej dyspozycji między innymi: projektowy multimedialne, monitory plazmowe, LED i LCD, systemy oświetleniowe, ekrany projekcyjne, konsole PS3 lub xBox 360, infokioski i totemy, notebooki i tablety. Nasi Klienci doceniają wysokiej jakości sprzęt i świetną obsługę techniczną, jak również za to, że potrafimy profesjonalnie i trafnie doradzić w zakresie doboru odpowiedniego wyposażenia audio video.

 

W swojej pracy zawsze stawiamy na Twoje zadowolenie, dlatego działamy kompleksowo. Współpracując z AVRENT możesz liczyć na to, że:

 

Doradzimy najbardziej optymalne rozwiązanie, idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. Zwrócimy uwagę na charakter organizowanego przez Ciebie wydarzenia oraz jego cel. Sprawdzimy miejsce, w którym planujesz event tak, by dostosować funkcjonalność sprzętu audio video, a cały projekt dostosujemy do budżetu, jakim dysponujesz.


Dostarczymy i zainstalujemy wybrany sprzęt we wskazanym miejscu w Warszawie lub w każdym innym miejscu w Polsce. Wszystko zgodnie z ustalonym harmonogramem – szybko, sprawnie i na czas. Dodatkowo, nasi technicy zawsze dbają o to, by instalacja była wykonana w sposób estetyczny, funkcjonalny i wygodny, zarówno dla Ciebie jak i wszystkich uczestników eventu.


Będziemy na miejscu

Wypożyczając od nas sprzęt audio video możesz liczyć na stalą obsługę techniczną podczas trwania wydarzenia. Nasi technicy będą monitorować jego przebieg tak, by przebiegło sprawnie i bezproblemowo.

 

AVRENT – wynajem najwyższej klasy sprzętu audio video i najniższe ceny w Warszawie.

Zapraszamy do współpracy.