tel.: +48 22 425 40 00
kom.: +48 601 698 888
e-mail: info@avrent.pl

Human Joystick

..czyli interaktywna gra kinowa.

Jest to krótka gra wyświetlana w salach filmowych podczas trwania bloku reklamowego. Metoda ta może być również wykorzystywana w dowolnej sali - np konferencyjnej, jako urozmaicenie podczas eventu.

Jako jedyna firma w Polsce oferujemy Państwu najbardziej zaawansowany technologicznie system Human Joystick, dający wachlarz możliwości, których nie posiadają systemy konkurencyjne.

Human Joystick opiera się na zintegrowanym systemie kamer działających na podczerwień oraz szeregu komputerów, które analizując ruch przetwarzają go w odpowiedni sposób na dane wyświetlone na ekranie. Metoda ta pozwala na osiągnięcie efektu, w którym wszyscy widzowie zasiadający na sali poprzez podniesienie rąk oraz przesuwanie ich w jedną bądź drugą stronę sterują obiektem na ekranie, wykorzystując swoje ciało jak joystick.

Dzięki temu systemowi, możemy sterować dowolnym obiektem na ekranie. Może być to np. tocząca się bilardowa kula, jadący samochód jak też inny produkt/obiekt. Każda gra przygotowana jest według wskazówek klienta. Ciekawym wariantem jest również podzielenie sali na dwie części oraz możliwość rywalizacji pomiędzy prawą i lewą stroną sali.


Wspólna rozgrywka osób oczekujących na seans, jest nie tylko świetną rozrywką ale również nietypową i zapadającą głęboko w pamięć formą promocji, która wyróżnia się spośród masy innych spotów atakujących widza z ekranu.


OFERUJEMY RÓWNIEŻ GRĘ HUMAN JOYSTICK W WERSJI 3D!!!
 

UWAGA!!!

Ponieważ dotarły do nas informacje, że na polskim rynku pojawia się coraz więcej nieuczciwych firm proponującym klientom system Human Joystick, sterowanych za pomocą klawiatury, a nie rąk (co w praktyce oznacza odejście od metody działania i jest jawnym oszustwem klienta), stanowczo odcinamy się od tego typu praktyk. Niniejszym oświadczamy, iż sprzęt którym dysponujemy jest w pełni funkcjonalnym systemem Human Joystick, faktycznie reagującym na ruch uczestników. Zachęcamy do przetestowania naszego systemu, który jako pierwsi wprowadziliśmy na polski rynek.