tel.: +48 22 425 40 00
kom.: +48 601 698 888
e-mail: info@avrent.pl

Piramida holograficzna / Hologramy 3D

Piramida holograficzna to jedno z nielicznie dostępnych na świecie urządzeń potrafiących ukazać tzw. efekt hologramu. Powszechnie wiadomym jest, że dostępne w tym momencie na rynku urządzenia opierają się tylko i wyłącznie na iluzji oraz złudzeniu hologramu

Bez względu na fakt, czy hologram uzyskano za pomocą coraz częściej używanego tzw. efektu Pepper Ghost - czyli zatrzymania się obrazu na foli projekcyjnej rozciągniętej pod kątem 45 stopni, czy przy pomocy wyświetlania obrazu na specjalnie plecionej siatce - nigdy tak na prawdę nie patrzymy na czysty hologram, tylko na złudzenie oszukujące nasz mózg. Hologramy 3d są urządzeniami przede wszystkim do zastosowań wewnętrznych.
 

W ofercie naszej firmy, można znaleźć następujące rodzaje piramid holograficznych:

Piramida Holograficzna NORMAL oraz HD

Piramidy te charakteryzują się najlepszą relacją jakości do ceny ze wszystkich hologramów. O ich popularności może świadczyć fakt, iż pojawiły się w TVP1, TVN czy nawet na warszawskiej GPW

Oba urządzenia posiadają podobne wymiary - podstawa hologramu ma szerokość 50 cm.

Różni je jedynie rozdzielczość wyświetlanego obrazu.

Piramida Holograficzna XL

Piramida Holograficzna XL, to największe z dostępnych obecnie na rynku urządzeń wyświetlających hologram. Idealnie sprawdza się, gdy chcemy zaprezentować obiekt w środku hologramu lub animację większej ilości osób.

Jej wymiary to 100 x 64 cm u podstawy oraz 40 cm szerokości.

Piramida Holograficzna 360


Piramida holograficzna 360, to najnowsza i zdecydowanie najciekawsza odsłona koncepcji hologramu. Jej funkcjonalność pozwala na zaprezentowanie animacji ze wszystkich 4 stron piramidy - nadal zachowując możliwość umieszczenia obiektu w środku urządzenia ! 

Minimalistyczny design oraz zaawansowana technologia łącząc się w jednym produkcie daje nam perfekcyjną całość. 

Jest to pierwsze i jak na razie jedyne urządzenie zaprojektowane z możliwością prezentacji w otwartych przestrzeniach oraz pozwalające na swobodny ruch wokół piramidy.

 

  • Piramida holograficzna 3D
  • Piramida holigraficzna 3D
  • Hologram 3D