tel.: +48 22 425 40 00
kom.: +48 601 698 888
e-mail: info@avrent.pl

Interaktywne technologie eventowe

 

HUMAN JOYSTICK

 

MIND CONTROL

 

INTERAKTYWNA
PODŁOGA
IFLOOR

 

PIRAMIDA
HOLOGRAFICZNA

 

HOLO CUBE

 

HOLO CUBE XL

 

STEROWANIE
GESTAMI

 

WIRTUALNY
PREZENTER

 

VIDEO
MAPPING 3D

 

RZECZYWISTOŚĆ
WIRTUALNA

 

SKANOWANIE 3D

 

- Interaktywne

Zależy ci na wzroście sprzedaży produktów czy usług? Jeśli tak, to oferowane przez nas interaktywne technologie eventowe na pewno Ci w tym pomogą. Zobacz jak wiele możesz zrobić na stoisku targowym, podczas eventu, na konferencji. Oferujemy wypożyczenie sprzętu multimedialnego dla każdego:

Human Joytick - czyli interaktywna gra kinowa to hit ostatnich lat. Pozwala na interakcję z uczestnikami konferencji czy koncertu. Nadaje się do sal kinowych i także mniejszych sal konferencyjnych. Sterowanie gestami sprawia, że event już nigdy nie będzie nudny.

technologie

Piramida holograficzna - niezwykle efektowne i nowoczene przedstawienie produktu w formie holograficznego obrazu 3D. Żaden uczestnik eventu nie przejdzie obojętnie obok piramidy holograficznej. Hologram 3D może dotyczyć postaci lub przedmiotu. To doskonałe rozwiązanie na event. 

Interaktywna podłoga iFloor - pozwala na ciekawe i niepowtarzalne zaprezentowanie oferty na ... podłodze. Interaktywna podłoga pozwala wykorzystać nie doceniany jak dotąd element każdego pomieszczenia - podłogę. Podłogi regujące na ruch to doskonałe rozwiązanie na targi.

eventowe -

Wirtualny prezenter - to projekcja na specjalnie przygotowanej powierzchni, wcześniej nagranego i sformatowanego filmu. Uzyskujemy złudzenie realnie istniejącej osoby. Wirtualny prezenter / wirtualna asystentka to idealne rozwiązanie do sklepu, biura czy salonu sprzedaży, jak również na targi, konferencje i  inne eventy.

Video Mapping 3D - pozwala nanieść animacje na dowolne budynki i duże obiekty tworząc tym samym niepowtarzalne widowisko multimedialne. Projekcje holograficzne na budynkach cieszą się coraz większą popularnością.