tel.: +48 22 425 40 00
kom.: +48 601 698 888
e-mail: info@avrent.pl

Rzeczywistość Wirtualna

Oculus Rift – to gogle wirtualnej rzeczywistości, które po podłączeniu i założeniu na głowę, pozwalają przenieść się do trójwymiarowego świata gry. 

 

Dzięki wbudowanej technologii dźwięku przestrzennego 360°, oraz świetnej jakości obrazu w rozdzielczości 1920×1080 możemy podróżować po wirtualnej rzeczywistości. Urządzenie posiada odpowiedzialne za tropienie ruchów czujniki, gdzie jeden odpowiada za śledzenie obrotowych ruchów głowy, a drugi analizuje położenie jej w przestrzeni.

Świetna zabawa gwarantowana!

 

 


Microsoft HoloLens  - to uniwersalne, samodzielnie działające urządzenie, które nie wymaga podłączenia do komputera. 

Funkcjonalność polega na nałożeniu hologramu na realny obraz, z którym uczestnik może wchodzić w interakcję. W najprostszym znaczeniu rozwiązanie to jest w stanie wyświetlić w czasie rzeczywistym elementy cyfrowe takie jak : animacje 3D, filmy, zdjęcia itp. 

Microsoft HoloLens nazywane jest również rzeczywistością mieszaną, ponieważ hologramy pozwalają ingerować w widzialną rzeczywistość.

 

 

Oferujemy również Gogle Gear VR który swój fenomen zawdzięcza współpracy ze smartphone’m. 

Urządzenie błyskawicznie podąża za ruchem użytkownika tworząc wokół rzeczywistość wirtualną, w której obraz z filmów i gier otacza go z każdej strony. Użytkownik może przenieść się do świata fantazji oraz cieszyć się bezkonkurencyjną jakością obrazu niezależnie od miejsca czy też pozycji w jakiej się znajduje. 

Wirtualna Rzeczywistość z pewnością znajdzie zastosowanie podczas konferencji, eventów, imprez firmowych czy też targów.


Zdecydowanie jest to przyszłość rozrywki multimedialnej!