tel.: +48 22 425 40 00
kom.: +48 601 698 888
e-mail: info@avrent.pl

Telebimy LED

Telebimy LED doskonale sprawdzają się podczas koncertów i imprez sportowych i kulturalnych. Są idealnym rozwiązaniem do stworzenia oszałamiającej ściany LED tworząc tło np. stoiska targowego lub konferencyjnego na najwyższym poziomie technologiczny. Ponadto ekrany diowowe służą do organizacji projekcji kina plenerowego czy stref kibica.


Dzięki modułowej konstrukcji telebimu możemy zbudować ekran o dowolnej wielkości. Oferujemy zarówno telebimy wewnętrzne, jak i zewnętrzne w różnych rozdzielczościach, które zapewniają doskonałą jakość obrazu.

Telebimy cechuje: doskonała jednolitość kolorów, wysoki kontrast, niesamowicie gęsty poziom czerni, bezszwowe połączenie kabinetów, szeroki kąt widzenia, niskie zużycie energii oraz rewolucyjny design. 

Rozstaw 1,6 mm między pikselami oznacza, że ​​w przeciwieństwie do tradycyjnych ścian LED, rozwiązanie to zachowuje swoją przejrzystość nawet z bardzo małej odległości. Oferowane przez nas ekrany LED mogą wyświetlać treści w rozdzielczości Full HD. Telebim LED pixel 1,6 jest obecnie na polskim rynku rozwiązaniem prezentacyjnym TOP of the TOP.


1. TELEBIMY WEWNĘTRZNE:
- 80 m2 ekranu diodowego pixel P1,6
- 100 m2 ekranu diodowego pixel P2,5
- 60 m2 ekranu diodowego pixel P3.9
- 81 m2 ekranu diodowego pixel P3.9 (telebim "gięty" tzw. intnieje możliwość wygięcia ekranu w łuk)
 

2. TELEBIMY ZEWEWNĘTRZNE:
- 80 m2 ekranu diodowego pixel P5,95
- 41,5 m2 ekranu diodowego pixel P5 (telebim "gięty" tzw. intnieje możliwość wygięcia ekranu w łuk)
- 50 m2 ekranu diodowego P10
- 16 m2 ekranu diodowego pixel P10 zamontowane na przyczepach

 

Transparentne ekran LED o bardzo wysokiej rozdzielczości (P2.8) to nowość w ofercie AVrent! Najwiekszą zaletą tej technologii jest możliwość uzyskania przezroczystości na po ziomie ~70%. Jest to rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się np. w witrynach sklepowych / przestrzeniach wystawowych. Transparentne ekrany LED cechuje nowoczesny styl,  szeroki kąt oglądania 160 stopni, a co za tym idzie doskonała widoczność z każdej perspektywy. Ponadto konstrukcja ekranu, którą oferujemy jest bardzo lekka i estetyczna z możliwością tworzenia nośników owalnych. Estetyczna i lekka budowa daje możliwość montażu ekranu na wiele sposobów, a wysoka jasność, klarownie wyświetla spoty w mocno oświetlonych miejscach. 

Ekran dzięki swej transparentności nie zasłania wnętrza, a przy odpowiednio wykonanym kontencie (animacji) można osiągnąć efekt 3D, który przykuwa uwagę potencjalnych Klientów i wzbudza efekt zaskoczenia.