tel.: +48 22 425 40 00
kom.: +48 601 698 888
e-mail: info@avrent.pl

Oświetlenie sceniczne / eventowe

W zależności od pory dnia i miejsca organizowanego eventu, odpowiednio dobrane oświetlenie może stworzyć nową rzeczywistość i nadać wydarzeniu naprawdę wyjątkowy charakter. Profesjonalnie zainstalowany system oświetleniowy staje się nie tylko elementem scenografii, ale też dekoracją całej przestrzeni. Obok nagłośnienia, jest więc elementem niezbędnym podczas koncertów, przedstawień i pokazów mody. Co ważne, również w biznesie zwraca się szczególną uwagę na dobre oświetlenie podczas konferencji, targów, bankietów, imprez firmowych czy eventów promocyjnych.

Oświetlenie scenograficzne

AVRENT znajdziesz bogatą ofertę wynajmu systemów oświetleniowych. Wypożyczając od nas oświetlenie, możesz masz pewność, że przywieziemy i zainstalujemy cały system w wybranym miejscu w Warszawie i w całej Polsce. Podczas wydarzenia nasi technicy będą na miejscu tak, by cały projekt oświetlenia funkcjonował bez zarzutu.

Wypożyczalnia oświetlenia AVrent, świadczy swoje usługi na terenie miast takich jak: Warszawa, Gdańsk, Bydgoszcz, Poznań, Kraków, Opole, Olsztyn, Elbląg, Wrocław, Łódź, Szczecin, Lublin, Katowice, Białystok, Toruń, Rzeszów.