tel.: +48 22 425 40 00
kom.: +48 601 698 888
e-mail: info@avrent.pl

Nagłośnienie konferencyjne / eventowe

Odpowiednio dobrany zestaw nagłośnieniowy jest jednym z kluczowych elementów, by organizowane wydarzenie odniosło sukces. Jeśli więc planujesz konferencję, szkolenie, prezentację lub koncert, to w wypożyczalni AVRENT znajdziesz najnowszy i najbardziej profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy. Nasi technicy pomogą dobrać odpowiedni zestaw tak, by uzyskać jasne, mocne i czyste brzmienie – zarówno w mniejszych pomieszczeniach, dużych salach konferencyjnych i koncertowych, jak i w plenerze.   

Wiemy też jak dobrać moc nagłośnienia do wielkości pomieszczenia oraz planowanej ilości słuchaczy.

Wynajem nagłośnienia/Wypożyczanie nagłośnienia

Zapewniamy wynajem sprzętu nagłośnieniowego na konferencje, spotkania biznesowe i prezentacje, organizowane w Warszawie oraz w całej Polsce. W zależności od Twoich potrzeb, proponujemy sprzęt nagłaśniający o niewielkich wymiarach, optymalnej mocy i estetycznym wyglądzie. Zajmujemy się również wynajmem nagłośnienia scenicznego na duże imprezy plenerowe, koncerty, pikniki, festyny, występy kabaretowe oraz koncerty w obiektach zamkniętych, typu hale sportowe i widowiskowe.

Sprawdź, jakie zestawy nagłośnieniowe znajdziesz w wypożyczalni AVRENT.

Wypożyczalnia nagłośnienia AVrent, świadczy swoje usługi na terenie miast takich jak: Warszawa, Gdańsk, Bydgoszcz, Poznań, Kraków, Opole, Olsztyn, Elbląg, Wrocław, Łódź, Szczecin, Lublin, Katowice, Białystok, Toruń, Rzeszów.