tel.: +48 22 425 40 00
kom.: +48 601 698 888
e-mail: info@avrent.pl

Ekrany dotykowe

Jeśli organizujesz wydarzenie biznesowe, konferencję lub szkolenie i szukasz sposobu na wywołanie interakcji z uczestnikami oraz skuteczne przyciągnięcie ich uwagi, to monitory dotykowe Touch Screen są idealnym rozwiązaniem. Ekrany posiadające technologię dotykową, dają ciekawe możliwości zapoznania się z produktem oraz swobodny wybór treści przez oglądającego, a wszystko za pomocą jednego palca. Można na nich przedstawić zdjęcia, filmy, dowolną prezentację multimedialną lub wykorzystać przy rejestracji gości. 

Wynajem ekranów

W naszej ofercie posiadamy monitory wielodotykowe MultiTouch, z ekranami o wymiarach: 46”, 65”, 75” i 92”. Do każdego wynajętego monitora otrzymasz statyw oraz pełne okablowanie. Dodatkowo proponujemy wynajem stołów dotykowych iTable w rozmiarach 46” i 65” i 75".

Jezeli planujecie Państwo wykonanie prezentacji/aplikacji/gry na monitor dotykowy wymagajacej wiekszego formatu, umożliwiajacego pokazanie wiekszej ilosci szczegółów lub równoczesnego korzystania z moniora dotykowego przez 2 lub nawet 3 osoby goraco polecamy wykorzystanie naszego ekranu dotykowego multi-touch o przekątnej 92" ! Jest to ekran złożony z 4 modułów/monitorów bezszwowych (plasma wall) zintegrowanych z wielodotykowa nakładka w technologii infrared. Na ponizszych filmach mozecie zobaczyc Państwo zasade funkcjonowania ekranu, jego wyglad oraz przykładowe aplikacje/gry z naszej oferty.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu monitorów dotykowych.

Wypożyczalnia monitorów dotykowych / stołów dotykowych AVrent, świadczy swoje usługi na terenie miast takich jak: Warszawa, Gdańsk, Bydgoszcz, Poznań, Kraków, Opole, Olsztyn, Elbląg, Wrocław, Łódź, Szczecin, Lublin, Katowice, Białystok, Toruń, Rzeszów.