tel.: +48 22 425 40 00
kom.: +48 601 698 888
e-mail: info@avrent.pl

Ekrany dotykowe

Jeśli organizujesz wydarzenie biznesowe, konferencję lub szkolenie i szukasz sposobu na wywołanie interakcji z uczestnikami oraz skuteczne przyciągnięcie ich uwagi, to monitory dotykowe Touch Screen są idealnym rozwiązaniem. Ekrany posiadające technologię dotykową, dają ciekawe możliwości zapoznania się z produktem oraz swobodny wybór treści przez oglądającego, a wszystko za pomocą jednego palca. Można na nich przedstawić zdjęcia, filmy, dowolną prezentację multimedialną lub wykorzystać przy rejestracji gości. 

Wynajem ekranów

Do Twojej dyspozycji mamy monitory jednodotykowe OneTouch oraz wielodotykowe MultiTouch, z ekranami o wymiarach: 22”, 42”, 46”, 65”, 75” i 103”. Do każdego wynajętego monitora otrzymasz statyw oraz pełne okablowanie. Wszystkie egzemplarze to najnowsze modele z roku 2013 i 2014.


Dodatkowo proponujemy wynajem stołów dotykowych iTable w rozmiarach 46” i 65”. Jako jedyni w Polsce mamy stół Multi Touch wielkości 75” !

Jezeli planujecie Państwo wykonanie prezentacji/aplikacji/gry na monitor dotykowy wymagajacej wiekszego formatu, umożliwiajacego pokazanie wiekszej ilosci szczegółów lub równoczesnego korzystania z moniora dotykowego przez 2 lub nawet 3 osoby goraco polecamy wykorzystanie naszego ekranu dotykowego multi-touch o przekątnej 92" ! Jest to ekran złożony z 4 modułów/monitorów bezszwowych (plasma wall) zintegrowanych z wielodotykowa nakładka w technologii infrared. Na ponizszych filmach mozecie zobaczyc Państwo zasade funkcjonowania ekranu, jego wyglad oraz przykładowe aplikacje/gry z naszej oferty.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu monitorów dotykowych.

Wypożyczalnia monitorów dotykowych / stołów dotykowych AVrent, świadczy swoje usługi na terenie miast takich jak: Warszawa, Gdańsk, Bydgoszcz, Poznań, Kraków, Opole, Olsztyn, Elbląg, Wrocław, Łódź, Szczecin, Lublin, Katowice, Białystok, Toruń, Rzeszów.