tel.: +48 22 425 40 00
kom.: +48 601 698 888
e-mail: info@avrent.pl

Interaktywna Podłoga LED już w naszej ofercie!

Oferta naszej Wypożyczalni została wzbogacona o 90 m2 podłogi LED o bardzo wysokiej rozdzielczości (5mm)!
Podłoga składa się z paneli 500 x 500 mm, które można ukłaać w dowolne kształty i formaty. Wysokość panela to 73 mm + 3 mm powierzchni zabezpieczającej. Podłoga przystosowana jest do pracy wewnątrz pomieszczeń.
 

Najważniejszym walorem tego rozwiązania jest to, że może zostać połączony z naszym systemem interaktywnej podłogi (iFloor). To połączenie daje możliwość stworzenia dowolnej interaktywnej animacji, której nośnikiem będzie ekran LED. Możemy zaproponować kilkanaście efektów, które reagują na ruch, np.: podwodny świat, odsłanianie, rozsiewanie, ścieranie, mozaika lub stworzyć nowy scenariusz bazując na koncepcji Klienta. 
 

W starciu interaktywnego systemu opartego o podłogę diodową z systemem opartym na obrazie wyświetlanym z projektora, ten pierwszy zdecydowanie przoduje. Cechuje się dużo większą jasnością wyświetlanej animacji, brakiem cienia rzucanego przez osoby chodzące po podłodze. Daje możliwość zastosowania nawet w bardzo jasnych przestrzeniach, takich jak: galerie handlowe, sklepy, muzea, restauracje, hotele, biura, przedszkola czy szkoły.